נערות ליווי סיפורים לוהטים

דירות דיסקרטיות

אהלן חבריי וחברותיי,

מה קורה אתכם בימים טרופים אלו, שהקורונה שוב מאיימת עלינו? כבר חליתם בקורונה? תמיד אפשר לחלות שוב, סתם… קוראים לי אזדרכת. אני יודעת, שם מעצבן, עתיק וארוך מדי. תוכלו לקרוא לי אזי, כך חבריי הטובים קוראים  לי, וגם לכם אני מרשה. אני בת שלושים ושלוש, ומזה שתיים עשרה שנים שאני מלהטת בתור נערת ליווי. אני שוכרת חמש דירות דיסקרטיות. ובוודאי תרצו לדעת למה לי לשכור בדיוק חמש דירות דיסקרטיות? ובכן, אני שוכרת חמש דירות דיסקרטיות משום שהם נמצאות בכמה אזורים במרחבי מדינת ישראל, שתי דירות דיסקרטיות במרכז, שתי דירות דיסקרטיות בצפון, ודירה דיסקרטית אחת בדרום. הדירה הדיסקרטית שלי זמינה בשבילכם מסביב לשעון, שלוש מאות שישים וחמישה ימים בשנה, שבעה ימים בשבוע, בכל שעה נתונה. ושנעבור לעסקים שלנו, בהם אשטח בפניכם את הקטע שלי?

תחילת הקריירה שלי התרכזה דווקא בעסקי הטקסטיל. שכחתי לספר לכם שצה"ל שחרר אותי מהשירות לאחר שלושה וחצי חודשים על סעיף של חוסר התאמה. כך שהתחלתי לעבוד בתעשיית הטקסטיל קצת אחרי גיל שמונה עשרה. עבדתי שם בערך שנתיים, ואפילו בחרו בי בשנה הראשונה לעובדת מצטיינת. חית חית לי. אני מאוד אתלטית. רזה וגבוהה. אני תמיד מקפידה להתלבש בשיא המודה ובאלגנטיות, יפה ביותר, עם שיער משי עבה ומהמם, שמגיע לי ממש עד הטוסיק. יש לי סנטר מוגדר כהלכה, שפתיים בשרניות, ואף מחודד, פרופורציונלי לגודל של הפנים שלי. אבא שלי הציע לי להתחיל לעבוד בעסק המשפחתי שלו לייצור אריחים, שהתחיל להימאס לי מעבודת הטקסטיל, אבל רציתי לעבוד במשהו יותר מאתגר. רציתי והשגתי. הפכתי להיות נערת ליווי, ואני לרגע לא מצטערת על ההחלטה שלי לפני שתיים עשרה שנים.

יום בהיר אחד הגיע לדירה הדיסקרטית שלי לקוח חדש, שנקרא לו לצורך העניין מתי. מתי שבה את לבי למן הרגע הראשון שראיתי אותו. הייתי מוכנה להתחתן אתו חיש מהר. אבל בסך הכול הייתי רק נערת ליווי, איזה סיכוי אמתי היה לי אתו? נפגשתי עם מתי באופן קבוע בערך שנתיים. יום אחד הוא התקשר אליי, וביקש לדבר אתי שיחה צפופה. ניסיתי לדלות ממנו פרטים, אבל הוא היה בונקר. נפגשנו. מתי סיפר לי שהוא כבר מבוגר למדי, ומכיוון שעד היום הוא לא מצא את החצי השני שלו, הוא התחיל לחשוב ברצינות על להביא ילד לעולם. לא הבנתי מה זאת הפתיחות הזאת פתאום ואיך זה קשור אליי בכלל. ואז הפתיע אותי מתי – "ואני רוצה שנעשה ביחד ילד. משמורת משותפת. שיהיו לילד אימא ואבא מגניבים. כמובן שהסכמתי מיד. זה היה הסיכוי היחידי שלי להפוך להיות אימא. ומאז אנחנו מגדלים ביחד את אדי, וזה פשוט נהדר…