נערות ליווי סיפורים לוהטים

נערות ליווי בצפון

נמסטה חבר'ה,

אני יודע, זה המקום של נערות ליווי בצפון, אבל איפה כתוב שלגברים אסור להביע פה את הדעה האישית שלהם, לחלוק עם אחרים את הסיפור או את החוויה שלהם עם נערות ליווי בצפון? מדינה דמוקרטית, אז תעשו לי טובה, אל תקטלו אותי, ותרשו לי לספר לכם את הסיפור של על מפגש עם נערות ליווי בצפון.

היה זה לפני שנה וכמה חודשים, אגב, קוראים לי אלון, ואני בן עשרים ושלוש אוטוטו, סוף כל סוף נתתי דרור לאחת הפנטזיות הכי גדולות שלי לבוא לידי ביטוי. זה כבר המון חודשים שחלמתי לבלות כמה שעות עם אחת מאותן נערות ליווי בצפון, תמורת תשלום כמובן. יש משהו בתשלום עבור שירותי סקס שעורר בי עוד ריגוש, או לחלופין עליי לציין כי המחשבה על תשלום עבור סקס מוסיפה קצת אינטנסיביות לפנטזיות שלי. היום אני מגלה אם המציאות מרגשת כמו דמיוני. באופן כללי, יש נשים שמוצאות אותי מושך, ואחרות חושבות ההפך. בעיקרון, אני גבר נשוי לאישה מדהימה כבר שנה שאני אוהב מאוד. אמנם אנחנו נהנים מהזמן האינטימי שלנו ביחד, יחד עם זאת הסקס בינינו הפך להיות ממש צפוי וכל ניסיון מצדי לתבל את הדברים נתקל בזלזול וטינה מצד אשתי שתחיה. זאת הסיבה, בעצם, שהחלטתי למצוא שחרור מיני יצירתי במקום אחר, אצל אותן נערות ליווי בצפון.

המחשבה על שכירת נערת ליווי נמצאת בחלק האחורי של המוח המעוות שלי כבר כמה שנים טובות, אך הועלתה לקדמת הבמה לפני כמה חודשים, כאשר ככה סתם נתקלתי באתר אינטרנט שבו נערות ליווי בצפון מפרסמות את השירותים שלהן. באתר האינטרנט הספציפי הזה היו נערות ליווי בצפון מקובצים לפי ערים בצפון, אז לחצתי על העיר שבה אני חי, מתוך סקרנות גרידא, ועלה לפניי תפריט של כשלושים נערות ליווי בצפון. לרוב, פשוט הייתי צופה בהן כמו בכל אתר אינטרנט פורנוגרפי אחר, אבל כשביקרתי באחד מדפי הבית של אותן נערות ליווי בצפון שמתי לב שיש לו קישור לביקורות שלקוחות קודמים כתבו על נערות ליווי בצפון.

כשעיינתי באתר האינטרנט הזה, שוב עם פורומים נפרדים לכל עיר פעילה, הסתקרנתי. אולי אתר אינטרנט זה יכול להפחית באופן משמעותי את החששות שלי עם רדיפה אחרי הפנטזיה שלי. למרבה המזל, לעיר שלי היה פורום פעיל מאוד ולא עבר זמן רב עד שלמדתי כמה שיותר על התחביב הזה מבלי להשתתף בו ממש.

בתום כמה חודשים של סקירה תקופתית של הפוסטים האחרים של ההובי החדש שלי, הצלחתי ליצור רשימה קצרה של נערות ליווי בצפון שחשבתי שיכולות לספק לי חוויה טובה בפעם הראשונה. לבסוף, החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא אז שלחתי לשתיים מהנשים הודעה עם המידע שהן נדרשות לבדיקת לקוחות חדשים. כל אחת מהדרישות של נערות ליווי בצפון הייתה קצת שונה, אך מידע זה כלל על פי רוב את השם האמתי שלי, מקום העבודה ומספר הטלפון הראשי שלי, ושיטה מועדפת עליהן ליצור איתי קשר (מייל, טלפון סלולרי , וכיוצא בזאת). שלחתי והמתנתי.

אחת הנשים הגיבה באמצעות דואר אלקטרוני תוך כמה שעות, דחתה בנימוס את בקשתי לבלות אתה מכיוון שהיא לא מקבלת לקוחות חדשים בשלב זה, אך היא העריכה את העניין שלי בה ועודדה אותי לחזור אליה בעוד מספר חודשים. חרף העובדה שהתאכזבתי, ציפיתי למחצה לתגובה הזו מכיוון שהיא הייתה אחת הספקיות היותר פופולריות באתר הביקורות. לשמחתי, קיבלתי טלפון בקו הישיר שלי בעבודה מהגברת השנייה למחרת. כשהיא סיפרה לי מי היא ושהיא תשמח להכיר, כל כך התרגשתי שכמעט עשיתי במכנסיים. הרגשתי כמו ילד בתיכון שמזמין בחורה לצאת בדייט הראשון שלו.

בקצרה, זה היה חלומי, ואני מייחל לכל גבר חוויה שכזאת…